Kedves és barátságos
Mivel fontos számára, hogy a párja nagyon boldog legyen mellette, ezért igyekszik elnyomni magában a rosszkedvet, és mindig optimistán gondolkodik.
Nagyon kedves és barátságos mindenkivel, hiszen neki épp az a célja, hogy a környezete boldog legyen; nem látja értelmét annak, hogy bárkivel is ellenséges vagy elutasító legyen.
Ő az a személy, akit tényleg mindenki kedvel, így egyetlen pasinak sem kell attól tartania, hogy a családja vagy a barátai nem fogadnák el a párját. Olvass még a témában
„Két éve nem nézett rám egyetlen nő sem” – Férfiak, kinek jött be a „ne kergesd a szerelmet és akkor jön magától” dolog?
Legénybúcsúk, amik után nem volt esküvő. 10 durva sztori
„A férjem elhúzódik, ha meg akarom simogatni.” – Miért nem viselik el egyesek az érintést és mit lehet tenni ellene?
„Én egy rendes srác vagyok” – Süketelős mondatok pasiktól






