Egyszerűen nyomasztó az élete
Ha nem a párkapcsolat, akkor általában a munkahely az, ami rombolja az ember jókedvét. Persze, akadhatnak más, személyes gondok is, amik nem érintik a párkapcsolatot, ám kivédhetetlenül hatást gyakorolnak a szerelmedre.
Pl. ilyen az, ha valamilyen gondja van a családjával, a szüleivel, vagy éppen a testvérével. Ami biztos, hogy ha ezen a területen probléma lép fel, az nyomasztja, bántja őt, és mivel sok esetben nem tudja másutt levezetni a feszültségét, kénytelen lesz hazavinni.
Emiatt aztán a te nyakadba zúdít minden sérelmet és türelmetlenséget, holott egyértelmű, hogy nem te vagy az, akivel gondja van. Ráadásul sokszor azt érezteti, hogy mindenkit a háta közepére kíván, senkit sem akar látni, főleg nem beszélgetni, vagy éppen romantikázni. Olvass még a témában
Ez a boldog párok 8 szokása. Legalább a fele megvan nektek is?
„Három éven keresztül én voltam a házvezetőnő, a takarítónő, a mosónő és a szakácsnő.” – Ezért ne legyél te is a „mankeeping” áldozata
„Egy reform-paktumot kötöttünk” 20 éve házas férfiak, hogyan éltétek túl a rossz időket?
10 vallomás a férfiakról, akik tudták, hogy ő az Igazi






