The Killers – Mr. Brightside
Kevés dal képes akkora eufóriát kelteni, mint ez. A Mr. Brightside az a dal, amit akármikor meghallok, ma is ugyanolyan teátrális melodrámával vagyok képes énekelni, mint 15 éves koromban tettem.
The Rasmus – In the Shadows
Sötét, menő, és egészen a messzi északról érkezett. Ha kicsit darkosabb vonalat képviseltél, akkor a finn bandákat egyébként is illett szerezni. A fekete tollas kabátban éneklő Lauri Ylönen és a melankolikus dallamok olyan erővel sodortak végig a zenei csatornákon, hogy nem lehetett megkerülni őket. Who-o-o-ó!
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





