Miaú
Szeretem a macskákat, gyerekkoromban is voltak macskáink. Nemrég megtudtam, hogy az a férfi, aki a macskát szereti, az csak meleg lehet. Érdekes, mert a nagyapám (egy kemény parasztember) is szerette a cicákat, apám (aki tűzoltó volt) szintén, de még az öcsém is macskás, pedig ő profi bokszoló. Én főhadnagy vagyok a honvédségnél és szintén nem vagyok meleg, de a cica a kedvenc állatom.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





