Stabil
A nyitott kapcsolat csak tapasztalt, lelkileg stabil és egészséges önbizalommal rendelkező partnerekkel működik, különben az egész egy időzített érzelmi bombává válik. Nem biztos, hogy több partner kell neked, lehet hogy pszichológus, új munkahely vagy egy válás a megoldás. Ha úgy kóstolsz bele a poli-világba, hogy nem vagy kiegyensúlyozott, akkor garantált, hogy nemhogy nem ez lesz a válasz a gondjaidra, hanem csak még jobban megnehezíted az életed, és másokét is. Nem lebeszélni akarlak, csak elmondani, hogy a többszerelműség nem lélekgyógyító, mert ha így vágsz bele, akkor csak sérülni fogsz.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





