Lábikó
Orvosként azt tanácsolom, hogy senki ne utazzon úgy az autóban, hogy a lábát a műszerfalon pihenteti: nagyon csúnya látvány egy baleset után. Amiket ajánlok: a vízen mentőmellény, a bringán, görkorin és gördeszkán sisak viselése.
Otthon
Amit nem ajánlok, az az otthonszülés, nyilvánvaló okokból. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy a szülése komplikációktól mentes legyen és ha gond van, készen kell álljon egy orvoscsapat a megfelelő felszereléssel. Amit pedig teljes szívvel ajánlok, az a szájzuhany. Kis beruházás, ami aranyat ér mindenkinek, de főleg annak, akinek már van koronája vagy fogászati implantja. A vízsugár olyan alaposan tisztít nehezen elérhető helyeket, ahova a kefe nem tud behatolni.






