„Jókislányként kellett viselkednem” – Nálatok mi volt a családi béke ára?

Címlap / Szerelem / Párkapcsolat / „Jókislányként kellett viselkednem&#8221...

„Jókislányként kellett viselkednem” – Nálatok mi volt a családi béke ára?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Némasági fogadalom

Ő veszekedhetett, elégedetlenkedhetett amikor csak akart. Tehetett megjegyzéseket a hajamra, a főztömre, a családomra, a barátaimra. De ha én bátorkodtam megjegyezni, hogy igazán megborotválkozhatna és vehetne póló helyett inget az unokahúga keresztelőjére, akkor az „csesztetés” volt.

Ha szóltam, hogy minden vasárnap az ő szüleihez megyünk és havonta egyszer igazán meglátogathatnánk az én anyámat is, akkor azt kaptam, hogy hagyjam már őt békén. Ha megkértem, hogy segítsen annyit hogy leviszi a szemetet – miközben én kitakarítom az egész lakást – akkor azt mondta, „ne rágjam már a lelkét.”

Az utolsó csepp az volt, amikor kerek perec közölte, hogy sokkal jobban érezné magát, ha én csendben maradnék, amikor ő otthon van. Neki az volt a családi béke, hogy én mindent megcsinálok – ő semmit – és közben kussolok.

Olvass még a témában

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!