Hirdetés

Lájkolsz? Követsz? Google+?

Ajánld az oldalt A Google-on
Oszd meg az iWiW-en

Kézműves termékek

Cherry bimbóCherry bimbó
colette terméke
Fenyő kincsesláda  egyedi mintával készült ajándék LOVASFenyő kincsesláda egyedi mintával készült ajándék LOVAS
hermareszdekor terméke
 

Fűszeres roston sült pulykamell

, 2011. december 164
Nyomtatás
Szólj hozzá a cikkhez!
Add a Startlaphoz
Fűszeres roston sült pulykamell

Szólj hozzá a cikkhez!



KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

  • Olasz rizottó vargányával

    Olasz rizottó vargányával

    A vargánya gombából készült rizottó mennyeien finom. Ha nem tudsz beszerezni vargányát, bármilyen vadon termő gomba megfelelő (csiperke, őzláb, laskagomba, galambgomba).
  • Ínycsiklandó és különleges húsvéti főételek

    Ínycsiklandó és különleges húsvéti főételek

    A húsvéti menü királya minden bizonnyal a főétel. Ismerj meg néhány elegáns és felejthetetlenül finom ünnepi fogást!
    2
  • Fehér karácsony a lakásban

    Fehér karácsony a lakásban

    A lelki tisztaság és a béke színe a fehér, ezért is vágyunk annyira "fehér karácsonyra". Ha a kinti táj nem is, de otthonunk átveheti ezt a hangulatot.
  • 4 mennyei húsvéti menü

    4 mennyei húsvéti menü

    Hogy az idei Húsvét gasztronómiailag is igazi csoda legyen, íme néhány különleges és könnyű menü, képekkel!
    1
  • 10 karácsonyi túlélő tipp a nemrég szakítottaknak

    10 karácsonyi túlélő tipp a nemrég szakítottaknak

    A karácsony és az ünnepek, nem biztos hogy mindenkinél csak a jó és boldog arculatukat mutatják meg. Minden évben nagyon sokan vannak azok, akik épp az ünnepek előtt adják a fejüket válásra.
  • Mikulások a nagyvilágban

    Mikulások a nagyvilágban

    Télapó, Hoteiosho, Santa, Father Christmas és még megannyi neve van szerte a világon! Ismerd meg melyik országban milyen hagyománynak örvend a Mikulás, és hogyan ábrázolja a néphiedelem.

Hozzászólások (új hozzászólás írása)


  • Szent Estére vacsorára sütöttem meg, ez valami isteni finom, gyönyörűen szelhető. Én csont és bőr nélkül készítettem, a végén rádobtam egy kis bacon szalonnát is. Fenséges! Köszönjük a receptet. (ehhez elkészítettem az itt olvasható brokkoli-feta sajtos salátát-hát még olyan finomat!) Mindent ki fogok próbálni erről az oldalról!
  • jól néz ki
  • Valóban nagyon finom!
  • Kóstoltam már roston sült pulykamellet, én nagyon szeretem, aki akarja próbálja ki.

Szólj hozzá

Ahhoz, hogy a cikkhez hozzá tudj szólni, regisztrált felhasználónak kell lenned.

Most regisztrálok
Teljes név:
Felhasználó név:
E-mail cim:
Jelszó:
Jelszó mégegyszer:

Az összes mező kitöltése kötelező!
 Bejelentkezek
Felhasználónév
Jelszó
Elfelejtettem a jelszavam  
Belépés Facebook-al
 
Hozzászólás:
A lap tetejére