Hirdetés

Lájkolsz? Követsz? Google+?

Ajánld az oldalt A Google-on
Oszd meg az iWiW-en

Kézműves termékek

Cherry bimbóCherry bimbó
colette terméke
Fenyő kincsesláda  egyedi mintával készült ajándék LOVASFenyő kincsesláda egyedi mintával készült ajándék LOVAS
hermareszdekor terméke
 

Fórum » Szépség és DivatRuha és kiegészítők

Keresés: »
Kategóriák:

Indította Dius89 2011.09.16 12:42

Kezdődik a suli nincs mit felvennem

Szia,
A szeptember nekem rémálom kezdődik az egész napi "tanulás", ráadásul cserélhetem le az egész ruhatáramat. Ez a harmadik évem a fősulin, követni kell a stílust.

Találatok: 11
  • 2011.12.22 válasz erre Dius89
    Hatalmas lélek kurkász tudásomat kihasználva roppant cselesen ki tudtam szedni,hogy kinek milyen fajta ajándék lenne jó!:)
    A lényeg abban rejtőzik,hogy figyelni kell a célszemélyt és még karácsony előtt legalább 1 hónappal puhatolózni finoman de teljesen hátulról jövősen és nem konkrét kérdésekkel:D
    Anyukámból például ki tudtam szedni,hogy olyan rég olvasott olyan igazán jó könyvet. Az ízlését ismerem és azt is,hogy milyen témákat szeret így hát csak bebattyogtam az allee-s libribe és meg is vettem.
    Egyébként annyira hihetetlen,hogy már csak 2 nap és karácsony!!!
  • 2011.12.12 válasz erre barbi29
    Ó én még nagyon messze vagyok attól, de lehet mert nekem elég hosszú az idei kívánságlista. Nem csak az enyém az egész család kiélvezi a karácsonyi vásárlást. Anyukámék is plázáznak egész héten otthon a Szolnok Plázában. Olyan csizmát vett, hogy én is megirigyeltem. Sajnos nekem nem lesz időm hazautazni idén már mégegyszer. Talán januárban.
  • 2011.12.12 válasz erre Dius89
    Hogy áll a karácsonyi kívánságlistátok? Nekem már megsúgták hogy kb a fele már biztosan a fa alatt lesz idén :)
  • 2011.12.02 válasz erre Dius89
    barbi29 | 2011.12.02 16:47Közeleg a karácsony..ki adta már le finoman a drótot a barátjának,férjének,hogy mit kér karácsonyra!?:D
    Hát nem tudom mennyire voltam "finom" de sikerült leadni a drótot remélem fogta is a jeleket. Tavaly nagyon aranyos volt és messzire elment csak hogy beszerezze amit kértem.
  • 2011.12.02 válasz erre barbi29
    Közeleg a karácsony..ki adta már le finoman a drótot a barátjának,férjének,hogy mit kér karácsonyra!?:D
  • 2011.10.27 válasz erre barbi29
    Amikor mész nézd meg tart e még az akciójuk, mert Londoni utazást lehet nyerni vele. Ha vásárolsz kapsz egy kupont azt kell bedobni. Remélem szerencséd lesz. :)
  • 2011.10.27 válasz erre Dius89
    Én még nem vásároltam semmit, de ideje lenne mert nagyon hideg kezd lenni. Az a baj hogy nagyon ritkán érek rá...! A főiskola meg a külön órák most különösen sok időt elvesznek. Szerencsére az Allee közel van de még így is nehezen jutok el a vásárlásig. Amúgy pár hete mikor legutóbb be tudtam menni, divatbemutatók voltak...! Nem is kell mondanom hogy vásárlás kb nem is volt mert annyira lekötöttek a jó ruhák:D Azt hiszem divathetek voltak, mintha így emlékeznék! Most hétvégén is be fogok menni, mert ez kivételesen szabad. Vennem kéne kabátot, nadrágot, cipőt...!
  • 2011.10.27 válasz erre barbi29
    Lassan totális tél életérzésem lesz :( Már megvettem az első hótaposó bakancsomat is idén, szerintem én leszek az egyetlen magassarkúban a jégen.
  • 2011.09.16 válasz erre barbi29
    Dius89 | 2011.09.16 13:00Ilyenkor a szezon leértékeléseket várom mindenhol. Nyáron dolgoztam úgyhogy félre tudtam tenni egy kicsit, most valamivel többet kapok ennyi pénzért. Vannak helyek, ahol mindig van kedvezmény. Kimegyek biatorbágyra a premier outletsbe a héten. Ott nagyon sok üzlet, márka egy helyen van kevesebbe is kerül minden. A városban tucat helyre mehetnék hogy ennyi butikot végignézzek. 
    Hallottam már hogy jó ez a biatorbágyi outlet, de még nem voltunk. Lehet jobban járnék én is ha valami hasonló helyre vinném el vásárolni húgomat, kicsit olcsóbban megúsznám mint 1 sima plázával.. :)
  • 2011.09.16 válasz erre Dius89
    Ilyenkor a szezon leértékeléseket várom mindenhol. Nyáron dolgoztam úgyhogy félre tudtam tenni egy kicsit, most valamivel többet kapok ennyi pénzért. Vannak helyek, ahol mindig van kedvezmény. Kimegyek biatorbágyra a premier outletsbe a héten. Ott nagyon sok üzlet, márka egy helyen van kevesebbe is kerül minden. A városban tucat helyre mehetnék hogy ennyi butikot végignézzek. 
  • 2011.09.16 válasz erre barbi29
    Szia!
    :))
    Igen húgomnak is ez a nagy problémája.. Mindig újítani akar, a tavalyiak már nem tetszenek neki, nem jók, stb... Most jön a szülinapja, úgyhogy elviszem vásárolni, de azért csak módjával.
    Te hol szeretsz vásárolni ilyenkor?
Találatok: 11

Szólj hozzá

Ahhoz, hogy a cikkhez hozzá tudj szólni, regisztrált felhasználónak kell lenned.

Most regisztrálok
Teljes név:
Felhasználó név:
E-mail cim:
Jelszó:
Jelszó mégegyszer:

Az összes mező kitöltése kötelező!
 Bejelentkezek
Felhasználónév
Jelszó
Elfelejtettem a jelszavam  

Facebook-os vagy? Facebook regisztráció
Hozzászólás:
A lap tetejére